LOPIFIT - PRO HOTELY, PŮJČOVNY, ZÁŽITKOVÉ A INCOMINGOVÉ AGENTURY

Nově možnost platby poukázkami a kartami společnosti Edenred. Edenred

 

Lopifit je žhavou novinkou v oblasti přepravy osob prožitkovou metodou. Své uplatnění nalézá převážně v cestovním ruchu. Zvláště pak v hotelech, půjčovnách, incomingových a zážitkových agenturách. Jízda na Lopifitu je naprosto přirozená a téměř identická s chůzí. Odpádá strach ze sestupování či nastupování (jako u běžných kol či elektrokol), obava z neudržení rovnováhy (jako u různých futuristických vozítek) a na své si přijdou i ti zákazníci, kterým šlapání na běžném kole způsobuje bolesti pohybového aparátu. Proto je elektrokolo Lopifit dostupné širokému portfoliu zákazníků. Proto jej turisté vyhledávají a rádi je zařazují do svého programu.

Hotely

Hosté čekají od hotelů stále více služeb. Možnost zapůjčení chodících elektrokol Lopifit je pak další služba, která poskytne hotelu zajímavou konkurenční výhodu. Snoubí v sobě přirozený a nejzdravější pohyb - chůzi s možností ujít s méně námahou větší vdálenost za kratší dobu. Nabízí se tak možnost získat více prožitků. Lopifit v dnešní době nezdravého pohodlí ulehčuje chůzi, přesto zůstává jejím zdravým podporovatelem. Při jízdě na Lopifitu není třeba speciálních vybavení ani ochranných pomůcek (vyjma dětí). A je možné jej používat jak na silnici , tak i na cyklostezce. Jízda, příroda, adrenalin (v mezích normy)... hoteloví hosté vždy kladně ocení. Pokud se jim bude líbit nejen hotel, ale i jeho okolí, které poznají na Lopifitu, jistě se rádi vrátí.

Půjčovny

 Půjčovny Lopifitů zvláště pak v turisticky atraktivních lokalitách se stávají výdělečnou podnikatelskou aktivitou. Půjčovna Lopifitů je v zásadě jednoduchý byznys. Stačí k němu nejméně čtyři Lopifity, vyškolená a spolehlivá obsluha a vhodná lokalita. Lopifit přitahuje turisty, a mnozí si jej za dobu svého pobytu půjčí několikrát.

Incomingové agentury

Turisté přijíždějící do České republiky stále hledají něco nového. Nestačí jim prohlídka památek či návštěva tradičních hostinců. Chtějí mít zažitek, který jim jejich cestu výrazně obohatí. Vhodným zážitkem je projížďka na Lopifitu. Naši zkušení instruktoři zaučí Vašeho člověka jak ovládat Lopifit aby  mohl Vaše klienty bezpečně provést i spletitými uličkami.

Zážitkové vouchery

Jízda na Lopifitu je doslova "adrenalin pro každého". Také pro dostupnost a zároveň zajímavost projížděk na Lopifitu, se velmi populární staly dárkové vouchery, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

Výhody elektrokol Lopifit

-  přirozené jako chůze (zdravý pohyb)

-  pohyb bez bolesti (žádné ohýbání kolen jako při šlapání na kole)

-  snadné (intuitivní) ovládání
-  bezpečná a moderní technologie
-  nenáročná údržba
-  ekologičnost
-  ekonomičnost (nízké provozní náklady)

Rádi vám poradíme, pokud chcete podnikat s chodícími elektrokoly Lopifit, navštivte nás.


Lopifit.cz pro vás zajistí

-   plán fungování Lopifitů (hotely, půjčovny, incoming)
-   pomoc s tvorbou tras či vytipujeme lokalitu
-   poradenství v oblasti marketingu
-   zaškolení personálu

Vyhledávání podle parametrů
Vašemu vyhledávání neodpovídají žádné produkty